Castrol Edge Professional Lig Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Castrol Edge Professional Lig’de, 1. sezon sona erdi!

Castrol tarafından, 1 Mart-31 Aralık 2013 arasında gerçekleştirilen “Castrol Edge Professional Lig”, büyük ödülleri de beraberinde getirdi. Yarışma kapsamında yetkili servisler, Brezilya’da gerçekleştirilecek FIFA Dünya Kupası final maçını izlemek için kıyasıya mücadele etti. 1. sezon şampiyonu Diyarbakır Dicle Otomotiv oldu. Kampanya 2014’te de yine www.edgeprofessionallig.com sitesi üzerinden devam edecek. 1 Mart-31 Aralık 2014 arasında 2’nci sezonunu geçirecek olan Castrol Edge Professional Lig’de yıl boyunca yetkili servisler, yeni ödüller için yarışacak.

Castrol’ün büyük ödüllü yetkili servis kampanyası “Castrol EDGE Professional Lig”, 1 Mart-31 Aralık 2013 arasında gerçekleşti. Yetkili servisler, puan mekanizması doğrultusunda taktiklerini belirlediler, puanları toplamaya çalıştılar. “Alım Oranı”, “Online Eğitim”, “Ekle Git” ve “Gizli Müşteri” alanlarında puan kazanan yetkili servisler, 10 ay süren kampanya boyunca 2 aylık periyotlarda pek çok ödül kazandı. Bu süreçte ara dönem birincileri için eğlenceli internet filmleri çekildi ve www.edgeprofessionallig.com’da gösterime girdi. Yetkili servisler, web sitesinden güncel puan durumlarını takip edip büyük ödül için yeni taktikler de geliştirdi.

Diyarbakır’dan Brezilya’ya…

Diyarbakır’dan Brezilya’ya…

Türkiye çapında pek çok yetkili servis, büyük-küçük ödüller kazandı. Toplamda 25 adet iPad, 16 gb WIFI, 25 adet iPad Mini, 16 gb WIFI, 50 adet iPod Nano ve 100 adet takımının lig forması, sahiplerini buldu. En büyük ödüle ise Diyarbakır’dan Dicle Otomotiv ulaştı. Dicle Otomotiv servis müdürü, ekibinden seçeceği servis personeliyle birlikte 2014 FIFA Dünya Kupası final maçını, Brezilya’nın Rio şehrinde izleyecek.

Castrol EDGE Professional Lig, hız kesmeden devam ediyor

1 Mart’ta başlıyor

Kampanya 2014’te de yine www.edgeprofessionallig.com sitesi üzerinden devam edecek. 1 Mart-31 Aralık 2014 tarihleri arasında 2’nci sezonunu geçirecek olan Castrol EDGE

Professional Lig’de yıl boyunca yetkili servisler, 35 adet iPad 16 gb WIFI, 25 adet iPad Mini 16 gb WIFI, 25 adet iPod Nano, 100 adet takımının lig forması kazanma şansına sahip olacak.

Bu kez büyük ödül birden fazla… Ligi ilk üç sırada tamamlayacak olan yetkili servisleri, Castrol’ün dünya çapındaki motorsporları sponsorlukları kapsamında düzenlediği sürpriz seyahatler ve sürüş deneyimleri bekliyor.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next