AUTOROLA'da Robotlarla Canlı Online Açık Artırma Deneyimi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

AUTOROLA’da robotlarla canlı online açık artırma deneyimi 

30 farklı ülkede 70 binden fazla alıcısıyla, dünya genelinde satıcıların çeşitli araçlarının sunulduğu online açık artırma platformuyla AUTOROLA, Türkiye'deki 5. yılını başarılı bir şekilde tamamlıyor. 

AUTOROLA; Türkiye'de ilk ve tek platform olarak, 7/24 online araç alım-satım hizmetini gerçekleştirerek, alıcı ve satıcılara her gün düzenlenen açık artırmalar ile daha hızlı alım satım yapabilecekleri bir imkân sunmaktadır. Araçların bulundukları yerde, satıcılara ek maliyet getirmeden, ülkedeki tüm alıcılara ulaşmayı ve araçlarını en yüksek fiyata satmayı, her gün sunulan yüzlerce araçla marka/model çeşitliliği ve gerek satış gerekse satış sonrasında yüksek hizmet kalitesi sağlayan bir pazar yeri haline gelmiştir. Kısaca AUTOROLA’nın açık artırma platformunun sektördeki herkese hız, dinamizm, verimlilik ve karlılık anlamında büyük katkısı bulunmaktadır. 

Filo ve 2. el araç stok yönetimi için online yeniden pazarlama ve otomotiv IT çözümlerinde dünya lideri olan AUTOROLA’nın DNA’sında yazılım var. Sektöre kattığı yenilikçi iş modellerine yakın zamanda bir yenisini daha ekleyerek, açık artırma türlerinin her birini gerçekleştirebilme imkanının yanı sıra alıcılarına kendi markası olan e-auction (canlı online açık artırma) ile fiziksel açık artırma deneyimini robotlar aracılığıyla online sunmaya başlayarak iş ortaklarına yeni bir deneyim yaşatmış, alıcılarının işlerinin başından ayrılmadan online dünyanın avantajlarından daha fazla faydalanmalarını sağlamıştır.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next