BP Ultimate Euro Diesel'in Yeni Reklam Filmi Yayında Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

BP Ultimate Euro Diesel’in yeni reklam filmi yayında

BP Ultimate Euro Diesel’in yararlarının anlatıldığı yeni reklam filmi yayınlandı. Motorda biriken kirlerle ürünün nasıl mücadele ettiğini anlatan yeni reklam filminde tek depoda 42 km daha fazla yol gidildiği vurgulanıyor.
Gelişmiş temizleme formülüyle, BP Ultimate Euro Diesel zararlı tortuların oluşumundan kaynaklı motor güç kaybını önlemek için tasarlandı. Ürün, motorun yeni bir motor gibi çalışmasını sağlıyor. Üstelik, özel köpük önleyici formül sayesinde BP Ultimate Euro Diesel çok daha kolay, hızlı ve temiz bir şekilde dolduruluyor.

*BP Ultimate Euro Diesel’in temizleme gücü, katkısız yakıtlara göre, performans ve yakıt ekonomisi gibi faydalar sağlanmasına yardımcı oluyor. Bu temizleme gücü, bağımsız bir kuruluş tarafından test edildi. Kazanılan faydalar ve gidilen mesafe; araç tipi ve durumu, sürüş şekli, hava ve  yol durumunu da içeren koşullara göre değişebilir.

Motorda biriken kirler, aracın üzerine tıpkı ağır bir demir çapa binmişçesine aracın performansını düşürebilir. BP Ultimate Euro Diesel bu soruna çözüm getiriyor. Motorun önemli parçalarında ve özellikle enjektörlerinde biriken zararlı tortuları bir fırça ordusu gibi temizleyip yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.
Gelişmiş temizleme formülü, düzenli kullanımda motorun ilk günkü gibi çalışmasına ve güç kaybına karşı korunmasına yardımcı oluyor. Böylece, BP Ultimate Euro Diesel ile tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gidilebiliyor.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next